LENKA HRBKOVÁ

úspěch na turnaji

FINÁLE dvouhry dorostenek 18.12. Újezd nad lesyyes

 

 

 

 

Dalším držitelem PUTOVNÍHO POHÁRU pro aktuálně NEJLEPŠÍHO HRÁČE

DAVID HARAMULE yes

Gratulujeme!!!

 

 

 

VÝSLEDKY MIKULÁŠSKÉHO TURNAJE DVOUHER

Skupinka nejmenších na zkrácené hřiště VÍTĚZ  MATOUŠ MRÁČEK

Skupinka babytenistů VÍTĚZ ŠIMON ZAHÁLKA

Skupinka nezávodních hráček VÍTĚZ EMA MALINÍKOVÁ

Skupinka nejpočetnější mladšího žactva

1. místo GABINA JENÍKOVÁ

2. místo BASŤA BALOUN

3. místo ANIČKA NOVOTNÁ

 

 

 

 

VÝSLEDKY TURNAJE ČTYŘHER RODINNÝCH PÁRŮ 2.10. 2021

Pro rok 2021 jsou vítězi putovního poháru

DVOŘÁKOVI    kategorie rodič dorostenec/starší žák

SLANAŘOVI.    kategorie rodič/mladší žák

HARAMULOVI  kategorie rodič/mladší žákyně/babytenisté

ANY LOFLER a LAURA CHLUMSKÁ   kategorie kamarádi

 

 

VÝSLEDKY TURNAJE JEDNOTLIVCŮ 3.10.2021

VÍTĚZI DVOUHER JEDNOTLIVCŮ

HONZA HRUBEŠ  starší žactvo

BASŤA BALOUN   mladší žáci

MARTIN ONDER.  mladší žáci

EMA MALINÍKOVÁ  nezávodní dívky

MATĚJ SCHMID  babytenis

MÍŠA VAŇKOVÁ  babytenis "zkrácené hřiště"

 

 

 

DRŽITEL PUTOVNÍHO POHÁRU PRO AKTUÁLNĚ NEJLEPŠÍHO ČIMICKÉHO HRÁČE

MARTIN ONDER

kemp-3-21

3. ČIMICKÝ KEMP  23. - 27.8. 21

kemp-2-21

2. ČIMICKÝ KEMP  16. - 20.8. 21

kemp-1-21

1. ČIMICKÝ  KEMP  26. - 30. 7. 21

kemp-skala-21

 

SOUSTŘEDĚNÍ 2021

MALÁ SKÁLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UMÍSTĚNÍ  TÝMŮ

DOROST 1. místo v tabulce

MLADŠÍ ŽACTVO "B"  2. místo

BABYTENIS  2. místo

STARŠÍ ŽACTVO  4. místo

MLADŠÍ ŽACTVO "A"  7. místo

DOSPĚLÍ   7. místo

 

VŠEM HRÁČŮM DĚKUJEME ZA ÚČAST A UMÍSTĚNÍ, VZORNOU REPREZENTACI, VŠECHNA DRUŽSTVA SE KE KAŽDÉMU UTKÁNÍ SCHÁZELA KOMPLETNÍ.yes

RODIČŮM ZA POMOC PŘI ORGANIZACI A ÚPRAVĚ KURTŮ.

 

 

VÝSLEDKY 3.KOLA MISTRÁKŮ

SOBOTA 18.6.

DOSPĚLÍ   7:2

soupeř TK Pankrác

sestava: O.Zatloukal, J.Koníř, V.Karafiát, E.Pavlikovský, L.Hrbková, A.Zatloukalová

 

STARŠÍ ŽÁCI  9:0

soupeř Slavoj Hloubětín

sestava: K.Peterka, H.Hrubeš, B.Slanař, Š.Onder, A.Lofler, S.Freeman

 

NEDĚLĚ 19.7.

DOROST  8:1

soupeř TMS Sokol Vysočany

sestava: O.Liška, K.Peterka, L.Hrbková, A.Lofler, V.Másílková

 

MLADŠÍ ŽÁCI "A"  2:7

soupeř Lob Bohnice

sestava: M.Šulc, H.Hrubeš, M.Onder, B.Baloun, S.Freeman, G.Jeníková

 

MLADŠÍ ŽÁCI "B"  3:6

soupeř TK Písnice

sestava: V.Černý, F.Kasýk, K.Čepelák, K.Navrátil, A.Novotná, E.Mráčková

 

BABYTENIS 1:5

soupeř TK Hamr

sestava: D.Haramule, K.Janoušková, O.Fukárek, A.Urban

 

 

 

 

VÝSLEDKY 2. KOLA MISTRÁKŮ

SOBOTA  5.6.

DOSPĚLÍ  4:5

soupeř Tenis Březiněves

sestava: O.Zatloukal, V.Karafiál, E.Pavlikovský, K.Hořák, L.Hrbková, A.Zatloukalová

 

STARŠÍ ŽÁCI  5:4

soupeř Tempo Ph

sestava: K.Peterka, H.Hrubeš, B.Slanař, Š.Onder, A.Lofler, A.Novotná

 

NEDĚLĚ 6.6.

DOROST  6:3

soupeř TK Horní Měcholupy

sestava: R.Páltik, M.Horn, D.Kunze, O.Liška, L.Hrbková, V.Másílková

 

MLADŠÍ ŽÁCI "A"  0:9

soupeř TK Hamr

sestava: M.Šulc, H.hrubeš, M.Onder, B.Baloun, G.Jeníková, E.Mráčková

 

MLADŠÍ ŽÁCI "B"  6:3

soupeř: Lokomotiva Ph

sestava: V.Černý, F.Kasýk, K.Čepelák, K.Navrátil, A.Kesl, A.Novotná, E.Mráčková

 

BABYTENIS  6:0

soupeř: TC Liboc

sestava: D.Haramule, K.Janoušková, O.Fukárek, A.Urban

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY 1.KOLA MISTRÁKŮ

SOBOTA 29.5.

DOSPĚLÍ   2:7 

soupeř Solidarita Ph

sestava: O.Zatloukal, J.Koníř, O.Vyštein, E.Pavlikovský, L.Hrbková, E.Havelková

 

STARŠÍ ŽÁCI  0:9

soupeř Sokol Běchovice

sestava: K.Peterka, H.Hrubeš, B.Slanař, Š.Onder, A.Lofler, S.Freeman

 

NEDĚLE 30.5.

DOROST   7:2

soupeř Sokol Stodůlky

sestava: V.Bláha, R.Páltik, M.Horn, D.Kunze, O.Liška, V. Másílková, Z.Havelková

 

MLADŠÍ ŽÁCI "A"   5:4

soupeř SK Meteor

sestava: H.Hrubeš, M.Onder, B. Baloun, F.Kasýk, G.Jeníková, A.Havelková

 

MLADŠÍ ŽÁCI "B"  7:2

soupeř Tenis Královice

sestava: V.Černý, F.Kasýk, K.Čepelák, K.Navrátil, A.Novotná, E.Mráčková

 

BABYTENIS  6:0

soupeř Lob Bohnice

sestava: K.Janoušková, O.Fukárek, A.Urban, M.Schmid, M.Vaňková

 

 

 

 

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ SE BUDOU HRÁT TŘÍKOLOVĚ V TERMÍNECH

1. kolo 29. a 30.5.

2. kolo 5 a 6. 6.

3. kolo 19. a 20.6.

 

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 1. a 2. kola v termínu 1.+2.5. a 8.+9.5. byla zrušena

 

 

 

DALŠÍM DRŽITELEM PUTOVNÍHO POHÁRU "pro nejlepšího čimického hráče" za období leden-březen 2021

byl vyhlášen MATĚJ HORN

 

 

 

OD DUBNA 2021 POKRAČUJEME V TRÉNINKOVÉ ČINNOSTI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OD PÁTKA 18.12. JSME NUCENI OPĚT ZASTAVIT PROVOZ TENISOVÝCH HAL, NA NEURČITOU DOBU.

VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM PŘEJEME VESELÉ VÁNOCE A V ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021heart

 

 

 

DRŽITELEM POHÁRU pro "nejlepšího čimického hráče" za období září-prosinec byl vyhlášen RÍŠA PÁLTIK

 

 

OD ČTVRTKU 3.12. JE OPĚT MOŽNÉ DLE VYHLÁŠENÍ VLÁDY ČR HRÁT TENIS V HALÁCH.

Prosíme návštěvníky o dodržování provozního řádu, v každé hale.

 

 

 

 

DLE ROZHODNUTÍ VLÁDY ČR musí zůstat uzavřena všechna vnitřní sportoviště, tedy i tenisové haly. Začátek halové sezony se zatím odkládá na 20.11. Možno je dle počasí využít venkovní kurty s dodržením počtu sportovců max.2 nejedná li se o rodinné příslušníky. Všem našim příznivcům přejeme pevné zdraví a těšíme se na brzké setkání.

 

 

 

 

VÝSLEDKY TURNAJE RODINNÝCH ČTYŘHER o PUTOVNÍ POHÁRY 2020

 

Ve skupině rodičů a dětí, sourozenců zvítězili Dvořákovi Lukáš s maminkou, 2.místo Andrejka a Ondra Zatloukalovi, 3.místo Másílkovi Vali s tatínkem

 

Ve skupině tatínků s mladšími žáky na 1.místě skolnčili Hruškovi, 2.místo Hrubešovi, 3.místo Balounovi

 

Skupinka tatínků s holčičkami a babytenisty vyhráli po vyrovnaných a prodloužených zápasech Haramulovi David a tatínek, 2. místo Jeníkovi Gabina s tatínkem, 3. místo Novotný Anička s tatínkem a Mráčkovi Eliška s tatínkem

 

Skupina párů tvořených kamarády, 1.místo Oliver Haring a Kuba Peterka, 2.místo Kája Hrušková a Matěj Horn, 3.místo Ema Maliníková a Ema Jusková

 

 

 

 

ZVEME VŠECHNY TENISOVÉ PŘÍZNIVCE NA TURNAJ RODINNÝCH ČTYŘHER 

TUTO NEDĚLI 4.10. od 9.30h. Hrát se bude o jako každý rok o putovní pohárysmiley

 

 

OD 12.10. začíná ZIMNÍ SEZONA 20/21

TRÉNINKY BUDOU PROBÍHAT JIŽ V HALE.

 

 

28.9. VE SVÁTEK SE TRÉNINKY NEKONAJÍ

dsc01609

 

 

3. ČIMICKÝ TENISOVÝ KEMP 24.-28.8.

dsc01463

2. ČIMICKÝ TENISOVÝ KEMP 17.- 21.8.

dsc01322-2

1. ČIMICKÝ TENISOVÝ KEMP 27.- 31.7.

dsc01258-2

SOUSTŘEDĚNÍ V MALÉ SKÁLE 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

smileyPODĚKOVÁNÍ A GRATULACEyes

Všem hráčům účastnícím se letošních utkání, za výborný výkon s týmovým nasazením a výsledky, které byly ve velké většině vítězné. Družstvo babytenistů svou skupinu třemi vítěznými utkáními vyhrálo. Poděkovat je třeba i rodičům za pomoc v organizaci a podporu dětem.

 

VÝSLEDKY MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ 2020

1. KOLO 

31.5. BABYTENIS 3:3 s TK SPARTA Ph ve složení A.Novotná, E. Mráčková, F.Kasýk, D.Haramule

6.6. STARŠÍ ŽACTVO 2:7 s Banka Ph ve složení D.Kunze, J.Peterka, Š. Onder, D.Tůma, S. Freeman, Z.Havelková

6.6.DOSPĚLÍ 5:4 se Sportovní klub Žižkov Ph

7.6. MLADŠÍ ŽACTVO 9:0 se Start Topolka ve složení J.Peterka, J.Hrubeš, M.Onder, S.Baloun, S.Freeman, A.Lofler

7.6. DOROST 5:4 s TK Kunratice, ve složení M.Horn, D.Kunze, D.Tůma, V.Másílková, S.Pelnářová

 

2.KOLO

7.6. BABYTENIS 6:0 s VŠ Ph, ve složení A.Novotná, E.Mráčková, D.Haramule,K.Navrátil

20.6. STARŠÍ ŽACTVO 6:3 se Sokol Smíchov, ve složení D.Kunze, H.Hrubeš, J.Peterka, Š.Onder, A.Lofler, Z.Havelková

20.6. DOSPĚLÍ 4:5 s LTC Podolí

21.6. MLADŠÍ ŽACTVO 5:4 se Sokol Vysočany, ve složení J.Peterka, J.hrubeš, M.Onder, S.Baloun, S.Freeman, A.Lofler

DOROST 4:5 s Fenix Nedvězí, ve složení M.Horn, R.Páltik, D.Kunze, Š.Onder, V.Másílková, S.Pelnářová

MLADŠÍ ŽACTVO 2+1 se Sokol Stodůlky 2:3, ve složení V.Černý, A.Kesl, S.Tůmová, G.Jeníková

 

3. KOLO

21.6. BABYTENIS 4:2 s TC Hamr, ve složení A.Novotná, E.Mráčková, F.Kasýk, D.Haramule

27.6. STARŠÍ ŽACTVO 6:3 se Sokol Petrovice, ve složení D.Kunze, J.Peterka, Š.Onder, M.Onder, S.Freeman, A.Lofler

27.6. DOSPĚLÍ 5:4 s TJ TK Březiněves

28.6. MLADŠÍ ŽACTVO s TK Aritma Ph 4:5, ve složení J.Peterka, J.Hrubeš, M.Onder, V. Černý, S.Freeman, A.Lofler

28.6. DOROST 5:4 se Sokol Stodůlky, ve složení M.Horn, R.Páltik, D.Kunze, Š.Onder, Z.Havelková, V.Másílková

 

 

Dalším držitelem putovního poháru pro momentálního "nejlepšího čimického hráče" za nynější  období se stale EMA KRATOCHVÍLOVÁyes

 

 

TERMÍNY MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ 2020

1.KOLO 

31.5. babytenis

6.6. pro kategorii starší žactvo a dospělí

7.6. pro mladší žactvo, dorost, 2.KOLO babytenis

 

2.KOLO

20.6. starší žactvo a dospělí

21.6. mladší žactvo, dorost, 3.KOLO babytenis

 

 

3.KOLO

27.6. starší žactvo a dospělí

28.6. mladší žactvo, dorost

 

 

Od 11.5. se tréninky rozšiřují i na skupinové hodiny, tréninky školičky a opět zařazujeme i trénink KONDIČNÍ PŘÍPRAVY.

Následující týden od 20.4. jsme tréninky rozšířili i na dvojice a trojice.

Po Velikonocích v úterý 14.4. jsme v omezeném režimu opět zahájili tréninkovou činnost.

 

 

 

VE DNECH JARNÍCH PRÁZDNIN PRAHA 8   24. - 28. 2. SE TRÉNINKY TENISOVÉ ŠKOLY NEKONAJÍ

 

 

PUTOVNÍ POHÁR pro aktuálního nejlepšího čimického hráče pro období leden-březen, získává ANY LOFLEROVÁyes

kuba-peterka-albert-slanar-

KUBA PETERKA

vítězství turnaje dvouhry mladších žáků "C" 12.1. 2020 v Čimicích a vítězství čtyřhry s Bertíkem Slanařem

Semifinále dvouhry mladších žáků "C" 7.2. na Lob Bohnice

BERTÍK SLANAŘ

semifinále dvouhry mladších žáků "C" 12.1. v Čimicích a vítězství čtyřhry s Kubou Peterkou

eliska-mrackova-

ELIŠKA MRÁČKOVÁ

vítězství na turnaji babytenisu "útěcha" 15.12. 2019 v Mladé Boleslavi

finále na turnaji babytenisu "útěcha" 4.1. 2020 ve Vestci

3.místo na turnaji babytenisu "hlavní soutěž" 16.2. 2020 v Teplicích

aC298evnice-2

LENKA HRBKOVÁ

vítězství na turnaji "C" čtyřhry dorostenek 21.12. 2019 v Řevnicích

semifinále turnaje "C" dvouhry dorostenek 18.1. 2020 v Mělníku

finále turnaje "C" čtyřhry dorostenek 16.2. 2020 na Tenis Cibulka

   

  HALY 2021/22

 

2 kurty umělá tráva

 

         1kurt

s umělým povrchem

 

    volné hodiny

  možno objednat 

     602354978