smileyPODĚKOVÁNÍ A GRATULACEyes

Všem hráčům účastnícím se letošních utkání, za výborný výkon s týmovým nasazením a výsledky, které byly ve velké většině vítězné. Družstvo babytenistů svou skupinu třemi vítěznými utkáními vyhrálo. Poděkovat je třeba i rodičům za pomoc v organizaci a podporu dětem.

 

VÝSLEDKY MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ 2020

1. KOLO 

31.5. BABYTENIS 3:3 s TK SPARTA Ph ve složení A.Novotná, E. Mráčková, F.Kasýk, D.Haramule

6.6. STARŠÍ ŽACTVO 2:7 s Banka Ph ve složení D.Kunze, J.Peterka, Š. Onder, D.Tůma, S. Freeman, Z.Havelková

6.6.DOSPĚLÍ 5:4 se Sportovní klub Žižkov Ph

7.6. MLADŠÍ ŽACTVO 9:0 se Start Topolka ve složení J.Peterka, J.Hrubeš, M.Onder, S.Baloun, S.Freeman, A.Lofler

7.6. DOROST 5:4 s TK Kunratice, ve složení M.Horn, D.Kunze, D.Tůma, V.Másílková, S.Pelnářová

 

2.KOLO

7.6. BABYTENIS 6:0 s VŠ Ph, ve složení A.Novotná, E.Mráčková, D.Haramule,K.Navrátil

20.6. STARŠÍ ŽACTVO 6:3 se Sokol Smíchov, ve složení D.Kunze, H.Hrubeš, J.Peterka, Š.Onder, A.Lofler, Z.Havelková

20.6. DOSPĚLÍ 4:5 s LTC Podolí

21.6. MLADŠÍ ŽACTVO 5:4 se Sokol Vysočany, ve složení J.Peterka, J.hrubeš, M.Onder, S.Baloun, S.Freeman, A.Lofler

DOROST 4:5 s Fenix Nedvězí, ve složení M.Horn, R.Páltik, D.Kunze, Š.Onder, V.Másílková, S.Pelnářová

MLADŠÍ ŽACTVO 2+1 se Sokol Stodůlky 2:3, ve složení V.Černý, A.Kesl, S.Tůmová, G.Jeníková

 

3. KOLO

21.6. BABYTENIS 4:2 s TC Hamr, ve složení A.Novotná, E.Mráčková, F.Kasýk, D.Haramule

27.6. STARŠÍ ŽACTVO 6:3 se Sokol Petrovice, ve složení D.Kunze, J.Peterka, Š.Onder, M.Onder, S.Freeman, A.Lofler

27.6. DOSPĚLÍ 5:4 s TJ TK Březiněves

28.6. MLADŠÍ ŽACTVO s TK Aritma Ph 4:5, ve složení J.Peterka, J.Hrubeš, M.Onder, V. Černý, S.Freeman, A.Lofler

28.6. DOROST 5:4 se Sokol Stodůlky, ve složení M.Horn, R.Páltik, D.Kunze, Š.Onder, Z.Havelková, V.Másílková

 

 

Dalším držitelem putovního poháru pro momentálního "nejlepšího čimického hráče" za nynější  období se stale EMA KRATOCHVÍLOVÁyes

 

 

TERMÍNY MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ 2020

1.KOLO 

31.5. babytenis

6.6. pro kategorii starší žactvo a dospělí

7.6. pro mladší žactvo, dorost, 2.KOLO babytenis

 

2.KOLO

20.6. starší žactvo a dospělí

21.6. mladší žactvo, dorost, 3.KOLO babytenis

 

 

3.KOLO

27.6. starší žactvo a dospělí

28.6. mladší žactvo, dorost

 

 

Od 11.5. se tréninky rozšiřují i na skupinové hodiny, tréninky školičky a opět zařazujeme i trénink KONDIČNÍ PŘÍPRAVY.

Následující týden od 20.4. jsme tréninky rozšířili i na dvojice a trojice.

Po Velikonocích v úterý 14.4. jsme v omezeném režimu opět zahájili tréninkovou činnost.

 

 

 

VE DNECH JARNÍCH PRÁZDNIN PRAHA 8   24. - 28. 2. SE TRÉNINKY TENISOVÉ ŠKOLY NEKONAJÍ

 

 

PUTOVNÍ POHÁR pro aktuálního nejlepšího čimického hráče pro období leden-březen, získává ANY LOFLEROVÁyes

kuba-peterka-albert-slanar-

KUBA PETERKA

vítězství turnaje dvouhry mladších žáků "C" 12.1. 2020 v Čimicích a vítězství čtyřhry s Bertíkem Slanařem

Semifinále dvouhry mladších žáků "C" 7.2. na Lob Bohnice

BERTÍK SLANAŘ

semifinále dvouhry mladších žáků "C" 12.1. v Čimicích a vítězství čtyřhry s Kubou Peterkou

eliska-mrackova-

ELIŠKA MRÁČKOVÁ

vítězství na turnaji babytenisu "útěcha" 15.12. 2019 v Mladé Boleslavi

finále na turnaji babytenisu "útěcha" 4.1. 2020 ve Vestci

3.místo na turnaji babytenisu "hlavní soutěž" 16.2. 2020 v Teplicích

aC298evnice-2

LENKA HRBKOVÁ

vítězství na turnaji "C" čtyřhry dorostenek 21.12. 2019 v Řevnicích

semifinále turnaje "C" dvouhry dorostenek 18.1. 2020 v Mělníku

finále turnaje "C" čtyřhry dorostenek 16.2. 2020 na Tenis Cibulka

TENISOVÉ KEMPY 2020

 

MALÁ SKÁLA 19.-24.7.

 

ČIMICE 27.-31.7.

ČIMICE 17.-21.8.

ČIMICE 24.-28.8.