06_kemp_1

TENISOVÁ ŠKOLA působící na dvorcích SOKOLA ČIMICE,
ul. Na Průhonu PRAHA 8

 

 NABÍZÍ VÝUKU DĚTEM VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

 

 

TENISOVÁ TRÉNINKOVÁ PŘÍPRAVA

Probíhá skupinovou nebo individuální fornou v jakémkoliv věku. Jednotlivé tréninky jsou zaměřené na rozvoj pohybových schopností, nácvikům  techniky na základě správně volených koordinačních cvičení s následným zdokonalováním v soutěžních podmínkách. V hlubším zájmu je možné zařazení do programu závodního tenisu. Tréninky probíhají od pondělí do pátku od 13 do 19h.

 

ŠKOLIČKA MINITENISU

Tenis pro děti od 4 do 7let, je zaměřena na rozvoj pohybových schopností, během přípravy se děti pestrými všestrannými cvičeními učí prvním tenisovým krůčkům formou hry.

 

HLAVNÍM CÍLEM naší TŠ

Je individuální přístup ke každému hráči, naučit děti nejen dovednostem techniky, taktiky  vedení dětí k rozvoji osobnosti na základě fair play a správné životosprávy. Vytvořit u dětí vztah k tenisu, jako celoživotní aktivitě přispívající ke zdravému životnímu stylu.

 


ZÁVODNÍ TENIS

Ve všech věkových kategoriích

BABYTENIS

MLADŠÍ ŽACTVO

STARŠÍ ŽACTVO

DOROST

DOSPĚLÍ

se naše družstva úspěšně účastní soutěží Českého tenisového svazu.

 

PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY a SOUSTŘEDĚNÍ v Malé Skále

Během prázdnin pořádáme vždy čtyři příměstské kempy a jedno pobytové soustředění pro závodní i rekreační hráče. Zde  mají děti  možnost zlepšovat tenisové dovednosti, ale také navazovat nové kamarádské vztahy, užít spoustu pohybu a závavy u dalších sportovních aktivit.

 

TURNAJE

Každoročně jsou pro všechny děti pořádány klubové turnaje Vánoční a na závěr letní tenisové sezony, pro registrované hráče pořádáme i turnaje v rámci ČTS.

 

TENISOVOU VÝUKU nabízíme též  DOSPĚLÝM formou individuálních hodin.


TRENÉRSKÉ VEDENÍ

Tréninky jsou vedeny zkušenými trenéry I., II. a III. třídy s několikaletou trenérskou i soutěžní praxí a odborným vzděláním  Českého tenisového svazu.

 

V areálu je menším dětem k dispozici dětské hřiště, pingpongový stůl, koš na basketbal a víceúčelová plocha k dalším aktivitám.